Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dodatek węglowy

Utworzono dnia 17.08.2022

Dodatek węglowy

Dodatek węglowy w wysokości 3000zł jest przeznaczony dla gospodarstw domowych, w których głównym źródłem ogrzewania jest węgiel.

  • Dodatek węglowy będzie przysługiwał gospodarstwom domowym, dla których głównym źródłem ogrzewania jest kocioł na paliwo stałe, kominek, koza, ogrzewacz powietrza, trzon kuchenny, piecokuchnia, kuchnia węglowa lub piec kaflowy na paliwo stałe – zasilane węglem kamiennym, brykietem lub peletem, zawierającymi co najmniej 85 proc. węgla kamiennego.
  • Bez kryterium dochodowego.
  • Dodatek węglowy jest powiązany z gospodarstwem domowym. W przypadku złożenia wniosku przez więcej niż jednego członka gospodarstwa, przyznawany będzie pierwszemu z wnioskodawców.

UWAGA!!!

Warunkiem koniecznym do otrzymania dodatku węglowego jest uzyskanie wpisu lub zgłoszenie źródła ogrzewania do centralnej ewidencji emisyjności budynków (CEEB).

Wnioski można składać do dnia 30 listopada 2022 r. osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Haczowie 36-213 Haczów 573 oraz za pośrednictwem poczty tradycyjnej, a także w formie elektronicznej za pośrednictwem portalu ePUAP.

 

 

ZAŁĄCZNIKI:

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 43

W poprzednim tygodniu: 47

W tym miesiącu: 157

W poprzednim miesiącu: 277

Wszystkich: 11794

PROGRAM WSPIERAJ SENIORA

1